Oferta dla turystów krajowych i biznesowych

Szanowni Państwo,
bazując na naszym ponad już 20-letnim doświadczeniu w turystyce i serwisach kierowanych ostatnio głównie do klientów zagranicznych, chcielibyśmy zaproponować również nasze usług dla turystów krajowych.

W związku z epidemią zdecydowaliśmy się wesprzeć jeszcze mocnej nasz lokalny rynek turystyczny i zaoferować nasz serwis również dla klientów krajowych, którzy zamierzają w tym roku spędzić swoje wakacje w Polsce.

Jesteśmy w stanie zorganizować wycieczki objazdowe oraz pobyty w hotelach w kraju dla każdej  grupy, nawet jeśli liczy ona tylko… 2 osoby. Oczywiście mile widziane są większe grupy, ale dla każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować ciekawy wyjazd, który stanie się tańszy dzięki naszemu doświadczeniu.

Ponadto cały zakres usług  jakie możemy świadczyć w obecnej chwili to:
– transfery autami, busami oraz autokarami na terenie Polski i Europy,
– rezerwacje hoteli w Polsce i w Europie,
– usługi pilotów oraz lokalnych przewodników w Polsce i w całej Europie,
– ubezpieczenia turystyczne i pośrednictwo wizowe na cały świat,
– wyjazd biznesowy za granicę lub serwisy dla kontrahentów zagranicznych przyjeżdżających do Polski,
– inne świadczenia typu zakup biletów na przejazdy pociągami za granicą, przesłaniem dokumentów i innymi które wymagają fizycznej obecności przedstawiciela w dowolnym miejscu w kraju i zagranicą.

W przypadku zapytań proszę o e-mail na nasz adres mailowy office@greetingsfrompoland.com lub telefon na numer 607 932 328.

pozdrawiamy

GFP Travel

See also our other trips & tours